Коледж святкує, вітає, жартує, танцює та співає!!!!

16 листопада 2017 року колектив навчального закладу урочисто відзначив Міжнародний День студента та День працівників сільського господарства України.

Керівництво коледжем повністю перейшло до рук студентів. Студентське самоврядування виконувало функціональні обов’язки адміністрації та викладачів.

Поряд з цим студенти першого курсу мали змогу представити свою групу у конкурсі "Візитка", де на повну розкрили свій талант та показали, що вони достойно готові стати на заміну старшому поколінню!

В цей день також стартував КВК студентів коледжу. Команда "КомбайнЬори" змусила сміятися кожного та забезпечила всім учасникам та гостям свята гарний настрій!

Свято пройшло бездоганно,  подарувавши всім безліч приємних емоцій, позитиву, радості та чудових вражень про прекрасні роки студентства!

Відзначаємо День Гідності та Свободи

Print Friendly, PDF & Email

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, прагнення до свободи та європейський вибір.

З нагоди цієї пам’ятної дати силами працівників бібліотеки,  студентів та викладачів циклової комісії землевпорядних дисциплін було організовано тематичну виставку та ознайомчу лекцію.

Участь у виставці “Освіта -2017”

Print Friendly, PDF & Email

Щорічна виставка «Освіта-2017» є одним з найбільших заходів освітнього простору у Полтаві, що традиційно збирає представників усіх вищих навчальних закладів та надає можливість майбутнім абітурієнтам ознайомитися з пропозиціями у сфері надання освітніх послуг.

Відповідальна за профорієнтаційну роботу Яресько Катерина Юріївна разом із студентами Нелюба Анастасією, Поляковим Олександром,  Шульгою Денисом,  Лещенко Аліною,   Байданом Михайлом,  Ляскало Олексієм,  Грабітченко Мариною, Явір Дарією, Пасічним Олександром провели змістовну презентацію нашого навчального закладу, аби кожен майбутній абітурієнт міг ознайомитися з переліком спеціальностей у коледжі, навчально-матеріальною базою, навчанням та дозвіллям студентів.

Учні шкіл із цікавістю переглянули виставкову експозицію та концертну програму колективу художньої самодіяльності  коледжу.