You are currently viewing День знань у ВСП Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАА

Яскравим сонечком, радісним настроєм та щирими привітаннями була сповнена атмосфера свята, що відбулося 1 вересня 2020 року, на подвір’ї Відокремленого структурного підрозділу Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАА. Урочистість, присвячена початку нового навчального року для цьогорічних першокурсників, зібрала чималу кількість присутніх. Особливо щасливими почувалися винуватці заходу – першокурсники.

Відкрила свято ректор Полтавської державної аграрної академії, професор Аранчій Валентина Іванівна, яка привітала студентів та колектив коледжу з початком нового навчального року, побажала усім присутнім міцного здоров’я, миру, злагоди, натхнення і високих здобутків.

Після чого до студентів звернувся директор коледжу, професор Шевніков Микола Янайович, він привітав молодь з новим етапом у їхньому житті та побажав першокурсникам успіхів у навчанні, а також познайомив їх з історією закладу.

Під час свята студенти мали змогу познайомитись зі своїми кураторами, які супроводжуватимуть їх протягом всього навчання і зроблять все можливе і неможливе, щоб кожна група стала справжньою сім’єю:

група 11ЕК– Гаркава Л.О.

група 12ЕК – Кононенко Н.О.

група 11Т– Мушегов М.А.

група 12Т – Кононенко І.В.

А студентське самоврядування на чолі з художнім керівником (Назаренко Я.В.) та викладачами економічного і технологічного відділення (Глушко С.О., Орихівською О.М.) підготували святкову програму, яка створювала піднесений настрій свята. На майданчику біля коледжу діяла чудова фотозона, де кожен міг сфотографуватися і висловити свою любов до навчального закладу.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів  надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Тож у добру путь! Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, удачі та успіхів!

Залишити відповідь