You are currently viewing До Дня землевпорядника

14 березня 2020 року землевпорядники України відзначають своє професійне свято. Цим весняним днем вітають фахівців, які обрали своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє.
Вже стало доброю традицією в Аграрно-економічному коледжі ПДАА проводити щорічний тиждень циклової комісії землевпорядних дисциплін, присвячений цьому святу.
В рамках проведення цього заходу відбулися різноманітні відкриті заняття: лекції та практичні, екскурсії до музеїв та провідних виробничих підприємств нашого міста, проведено виховні заходи, організовано виставку “Наші випускники-наша гордість”.
Працівниками бібліотеки коледжу підготовлено тематичну виставку-презентацію із новими надходженнями сучасної літератури. До уваги викладачів, студентів та гостей були запропоновані новинки вітчизняних видавництв, підручники, навчальні посібники по спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій”.
В газеті “Вечірня Полтава” (№11 від 11.03.2020) опубліковано статтю ”Землю треба любити, і вона обов’язково віддячить хорошим урожаєм”, яка розповідає про професію землевпорядника, її роль у сучасному суспільстві та висвітлює підготовку професіоналів із цієї спеціальності у нашому навчальному закладі.

Залишити відповідь