Дозвілля студентів

Print Friendly, PDF & Email

Важливе місце в житті сучасної молоді займає сфера вільного часу. Саме ця сфера є одним з важливих засобів формування особистості молодої людини, оскільки в її умовах найбільш сприятливо проходять рекреаційно-відтворювальні процеси, які знімають інтенсивні фізичні, інтелектуальні, психічні навантаження.  Саме тому організація дозвілля студентів є одним з пріоритетних напрямів діяльності в Агарно-економічному коледжі ПДАА.

Основна мета коледжу – організація дозвілля, розвиток творчих здібностей, естетичне і етичне виховання студентської молоді.

21 квітня 2016 року у Палаці дозвілля “Листопад” відбувся щорічний конкурс “Пара best 2016”, під патронатом органів місцевого самоврядування та голови м.Полтави Олександра Мамая. Протягом чотирьох років на сцену виходять молоді та красиві пари з коледжів та технікумів нашого міста. Вони змагаються у творчих конкурсах, даруючи незабутні емоції вболівальникам. Глядачі з захватом спостерігали за феєричним шоу, що розгорнулося на сцені. І, звичайно, пара Аграрно-економічного коледжу ПДАА, студенти землевпорядного відділення Анна Барабаш та Олександр Біляк, примусили всіх затамувати подих своїм виступом. Журі та глядачі гідно оцінили це чудове дійство та присудили і приз глядацьких симпатій, і перемогу у конкурсі Олександру та Анні. Щиро вітаємо наших містера та міс “Пара best 2016” та бажаємо їм подальших успіхів!

Студенти групи 31-М їздили на екскурсію з навчально-виховною метою до м. Харків.

1

Відвідання шоколадної фабрики «Лісова казка»

2

Відвідання краєзнавчого музею