You are currently viewing Дружня зустріч

16 вересня 2017 року відбулася зустріч керівників волонтерського загону коледжу «Добрі серця» Полухіної Л.М. і Селезень М.В. з представниками Історичного товариства із захисту пам’яток військової історії королівства Швеції (у складі 37 чоловік) на чолі з головою шведської асоціації військової історії Пером-Андерсом Лундстремом, з працівниками музею Поле Полтавської битви, зокрема, директором Білан Наталією Володимирівною та заступником директора з наукової роботи Шендрик Людмилою Костянтинівною і військовим істориком Олегом Віленовичем Безверхнім.

Зустріч відбулася на території пам’ятника «Шведам від співвітчизників».

У ході зустрічі ми обмінялися інформацією щодо планів по ландшафтній реконструкції прилеглої до пам’ятника території та її подальшому догляду.

Всі присутні українці та шведи вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіалу, а потім шведи виконали гімн своєї держави.

У знак українсько-шведської дружби були висаджені два саджанці дуба звичайного.

Відчувалося, що представникам шведської делегації було приємно як в чужому для них краї студенти-волонтери на добровільних засадах доглядають за історичною пам’яткою, тим самим віддаючи шану їх загиблим предкам.

Зустріч була теплою, щирою і приємною.

А ми, волонтери, і надалі доглядатимемо і впорядковуватимемо територію даного об’єкта та продовжуватимемо співпрацю в рамках реалізації проекту «Україна-Швеції: кроки назустріч через історичну спадщину».

Волонтерський загін «Добрі серця»

Залишити відповідь