You are currently viewing Дипломне проєктування – заключний етап
  • Запис опубліковано:21.06.2024

21 червня 2024 року відбулося засідання циклової комісії землевпорядних дисциплін. Були запрошені всі керівники дипломного проєктування й було обговорено готовність матеріалів дипломного проєктування до захисту здобувачами освіти.

На засіданні заслухали результати перевірки дипломних проєктів на відсоток унікальності антиплагіатною програмою «Unicheсk», бо в нашому навчальному закладі всебічно пропагується дотримання принципів академічної доброчесності.

 Також на засідання циклової комісії завітала завідувачка навчально- методичного кабінету Кононенко Наталія, яка нагадала викладачам порядок передачі на збереження дипломних проєктів в період дії військового стану в Україні. Наталія Кононенко детально зупинилась на питанні формування електронної теки дипломних проєктів та наголосила, які саме матеріали повинні бути розміщені там.

Голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Валентина Соколова зробила короткий звіт про загальний стан готовності дипломних проєктів до захисту. Рішенням циклової комісії всі здобувачі освіти випускної групи 41з були допущені до захисту дипломних проєктів.

 Публікацію підготувала Валентина Соколова

Залишити відповідь