Художня самодіяльність

Print Friendly, PDF & Email

Важко переоцінити роль художньої самодіяльності в навчально– виховному процесі. Адже, працюючи в аматорському гуртку, студент має реальні шляхи для самореалізації, а мистецькі заходи – це невичерпне джерело для його духовного життя. Це молодий та живий організм, який постійно знаходиться в творчому пошуку. Завдяки художній самодіяльності, в студентів нашого коледжу насичене життя.

Художній керівник Яна Супрун зібрала навколо себе талановитих та обдарованих студентів. Це окремі виконавці або постійно діючі колективи художньої самодіяльності. Художній керівник виховує у студентів високу культуру, яка є невід’ємною частиною розвитку особи молодого фахівця для естетичних і культурних цінностей.

Учасники народного та естрадного танцю сповнені творчим натхненням, тягою до прекрасного, що яскраво відображає в танці, а також вони є активними пропагандистами українського хореографічного мистецтва. Творча робота співочих гуртків направлена на подальше вдосконалення майстерності та української народної творчості.

Саме ці гуртки акумулюють, очищають, утверджують і возвеличують духовність окремої людини і народу в цілому. Вміти помічати й розуміти прекрасне, цінувати його та власноруч творити, збагачувати духовний світ молоді.