23-24 квітня 2014 року на базі Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії пройшов конкурс «Кращий за професією» із спеціальності «Землевпорядкування» серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України.

   В Конкурсі прийняли участь такі Навчальні заклади:
1. Аграрно-економічний коледж ПДАА
2. Бобринецький технікум ім..В.Порика Білоцерківського аграрного національного університету
3. ВСП “Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету
4. ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету
5. ВСП Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
6. Прилуцький агротехнічний коледж
7. Петрівський державний аграрний технікум
8. ВП «Слов’яносербський технікум Луганського національного аграрного університету»
9. Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету.

   Конкурсантів чекали змістовні, логічні та цікаві завдання. Конкурс проходив в 4 етапи, які оцінювались загальною кількістю балів – 100. Конкурс складався з теоретичної та практичної частин.

   23 квітня конкурсантів чекали перші 3 етапи випробувань .
Першим етапом була презентація свого Навчального закладу та спеціальності , з якою усі справились добре, адже любов та повага до своєї професії та навчального закладу понад усе!
Другим завданням були тестові випробування за напрямками: «Геодезія та фотограмметрія» , «Земельне право та земельний кадастр», «Землевпорядне проектування та комп’ютеризація землевпорядного виробництва».
Третім етапом конкурсу були практичні завдання також за напрямками. Тут студенти показали всі свої знання та навики,яких набували протягом «нескінченних» пар. З завданнями впорались всі, та кожен на свій рівень знань.
Продовжився цей день змістовно екскурсією для наших гостей до Музею Полтавської битви та Полтавського музею дальної авіації. Після важкого робочого дня і відпочинок повинен бути відповідним – тож закінчився перший день конкурсу «Кращий за професією» вечором відпочинку для студентів у вигляді дискотеки.

   24 квітня- другий та завершальний день конкурсу був не менш багатим на події. Розпочався він з командного завдання – виконання комплексу польових та камеральних топографо-геодезичних робіт, на якому студенти всіми своїми силами показували практичні навики та вміння у користування геодезичними приладами, провели два види знімань(теодолітне знімання та технічне нівелювання) та обраховували їх результати. Справжня командна робота принесла усім задоволення та безліч позитивних вражень!

Після змістовних робіт на учасників чекав концерт художньої самодіяльності за участю студентів Аграрно-економічного коледжу ПДАА та підведення підсумків змагань. Всі почесні місця були визначені, а переможці нагороджені Грамотами та Подяками!

  Приємно нагадати, що в загальному підрахунку наш коледж зайняв почесне перше місце!
Висловлюємо щиру подяку усім учасникам та студентам, які допомагали у підготовці та проведенні Конкурсу! І особливо викладачам інших циклових комісій!