Без имени-18

26 березня 2014 року на підтримку воїнів ЗСУ колективом коледжу було надіслано листа.

Шановні наші співвітчизники – воїни Збройних Сил України!

Ми, студентський колектив та співробітники Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, глибоко вражені Вашою мужністю та витримкою у протистоянні з зовнішніми ворогами нашої Батьківщини.

У цей нелегкий час, коли країна потерпає від політичних баталій, коли весь український народ повинен працювати на відродження нашої держави, на Ваші плечі лягає важка робота по охороні та визволенню Вітчизни від окупантів та сепаратистів.

За багатовікову історію України величезна кількість ворогів намагалися поставити наш народ на коліна, але жодному з них це не вдалося зробити! Згадуються слова незабутнього Василя Симоненка про нашу Батьківщину:

Стільки в тебе очей,

Стільки рук і мозолів,

Скільки крапель в Дніпрі

І у небі зірок.

Ти не падав од вітру,

З біди не безволів.

Не насунув на душу

Ганьби козирок.

 Ви, воїни незалежної України, зараз достойно склали свій перший іспит на мужність – вистояли морально перед ворогом. На Вашому прикладі молодь нашого навчального закладу навчається, як треба достойно поводити себе у житті, хоробро зустрічати випробування та перемагати у протистояннях. Солдати української армії, які знаходяться на передовій, повинні пам’ятати, що за ними стоїть весь народ нашої держави. Ми завжди у нелегку хвилину разом з Вами у думках, помислах, і, якщо потрібно, станемо у бій разом з Вами!

Не шукаю до тебе

Ні стежки, ні броду –

Ти у грудях моїх,

У чолі і в руках.

Упаду я зорею,

Мій вічний народе,

На трагічний і довгий

Чумацький твій шлях.

Дорогі наші побратими! Здоров’я Вам та Вашим рідним! Бажаємо величезної наснаги, мужності, звитяги в охороні рідної Батьківщини! Хай береже Вас Бог! Ми завжди підтримаємо Вас у нелегку хвилину!