You are currently viewing Міжнародний день студента в АЕК ПДАА

14 листопада 2018 року з нагоди Міжнародного дня студента в АЕК відбувся обмін між студентами і викладачами, який організувала Студентська рада. Активісти, що долучилися до цього заходу, мали змогу відчути себе в ролі наставників. Всі пережили безліч позитивних емоцій і вражень.

Вже традиційно щорічно серед першокурсників відбувається конкурс “Візитка”.

До журі конкурсу “Візитка 2018” були запрошені:
1. Голова журі – директор аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, професор Микола Янаєвич Шевніков. 
2. Куратор групи 21з, що перемогли у конкурсі «Візитка-2017», Анна Юріївна Семенюта. 
3. Головний спеціаліст відділу реалізації молодіжної політики Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, випускниця коледжу, Олена Стрілець. 
4. Випускниця землевпорядного відділення 2014 року, голова студентського самоврядування 2011-2014 років, Євгенія Копєйкіна. 
5. Випускник економічного відділення 2018 року, Студентський мер міста Полтави Сергій Шабельник.

Всі 4 групи були яскраві та талановиті.  
Вітаємо групу 11-ЕК (куратор Глушко Світлана Олександрівна) з перемогою, а також завзяту коману КВК АЕК “Комбаньйори”, яка подарувала гарний настрій студентам та викладачам, – з дебютом. Дякуємо їм за це.

Всі групи першокурсників були нагороджені кубками та солодкими подарунками від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської міської ради.

 

Залишити відповідь