You are currently viewing Навчальна екскурсія в місто Харків

Навчання за напрямом «Садово-паркове господарство» завжди вирізняє практична спрямованість та можливість глибокого опанування професійними навичками та знаннями, особливо з циклу дисциплін професійного спрямування. Саме тому 20-21 вересня 2019 року студенти групи 31-лд відвідали з екскурсією місто Харків під керівництвом завідувача навчально-виробничою практикою Матвієнко О.В., куратором Максименко О.А та викладачем-дендрологом Абасовою О.В.

Відвідали оранжереї Ботанічного саду ХНУ ім. В. Н. Каразіна — об’єкт природно-заповідного фонду м. Харкова загальнодержавного значення, найстаріший ботанічний сад України. Колекція ботанічного саду включає релікти, рідкісні види місцевої та світової флори, екзоти. Кількість видів флори становить понад 2000.

Наступною зупинкою був Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького — міський парк Харкова, що розташовується на площі понад 130 га, де детально ознайомились з озелененням території, елементами благоустрою та розглянули види дерев та рослин. І не забули звісно відвідати атракціони.

 Після чого перемістились до Саржиного яру — пам’ятник природи місцевого значення, який після реконструкції просто вразив усіх рівнем благоустрою.

 Родзинкою п’ятниці стала вечірня прогулянка по саду імені Тараса Шевченка (колись Університетський сад)  – ботанічна пам’ятка природи у центрі міста Харкова, один з найстаріших у місті.

Сад прикрашають близько 100 видів декоративних листяних і хвойних дерев, чагарників різних садових форм, яскраво оформлені численними видами квіткових рослин орнаментальні клумби, рабатки, партери, бордюри, квітники, панно, вази та інші форми зеленої архітектури, в центральній частині саду розташований фонтан.Як пам’ятка природи Сад імені Тараса Шевченка включає 20 вікових дубів віком від 200 до 300 років, що є рештками корінних дубових пралісів, що в минулому росли біля міста.

21 вересня відвідали «Фельдман-Екопарк» – регіональний ландшафтний парк у Дергачівському районі Харківської області, один з об’єктів природно-заповідного фонду України.

Враження від екскурсії неймовірно позитивні!

Залишити відповідь