You are currently viewing Подорожуючи навчаємось

11 вересня відбулася екскурсія студентів групи 31-лд у заплави річки Ворскли (село Нижні Млини, село Терешки Полтавського району), щодо практичного вивчення декоративних прибережних рослин місцевості та тими, які проростають у водоймі: рогіз, верба козяча, тополі (біла, чорна, італійська), верба біла, осика, вільха, біла німфея.

З цікавістю оглянули також і гідротехнічні споруди: дамбу, шлюзи, гідростанцію та влаштували фотосесію на казковому фоні.

Викладач Стріла Григорій Петрович гостинно запросив до власної дачної ділянки, де показав студентам, як можна на невеликій площі компактно розмістити малі архітектурні форми (альтанку, гойдалку, місток, водограй) та прикрасити їх декоративними рослинами.

Абасова Олена Вадимівна, фахівець з дендрології, розповідала про рослини на цій ділянці: однорічні (агератум, петунія, алісум, калістефус, портулак), культурні (різні види туй, ялівців, ялини (колюча форма блакитна, колюча форма коніка), пенісетум, юкка; різновиди троянд (плетисті, чайно-гібридні), грунтово-покривні (різні види седумів).

Як щирий український господар садиби, Григорій Петрович пригостив студентів печивом і узваром.

Майбутні ландшафтні дизайнери надовго запам’ятають цю корисну та приємну подорож.

Залишити відповідь