You are currently viewing Поети-філологи відвідали Аграрно-економiчний  коледж ПДАА

21 березня 2017 р. у Всесвітній день поезії культурний міст з’єднав ПНПУ та Аграрно-економічний коледж ПДАА: студентів факультету філології та журналістики запросила на гостину викладач англійської мови в Аграрному коледжі Ірина Володимирівна Дейнеко.

Прекрасні філософські вірші нашим студентам II курсу подарували поети-філологи Альона Сафронова, Анна Ютченко, Олександр Ярмак , а новелу про кохання зачитала Олена Коновалова, зауваживши, що «найкрасивiшi очi не блакитнi, не зеленi i не карi, а тi, що дивляться на тебе з любов’ю.

Згуртувала творчу молодь для цього культпоходу викладач кафедри української літератури, керівник літературної студії «Заспів» Юлія Волощук.

Наші гостi змусили нас задуматися над тим, що ж таке поезія, яку роль відіграє вона у нашому житті. У вступному слові Ю. Волощук згадала багатьох творчих людей, котрі колись були учасниками факультетської літературної студії, а нині стали відомими журналістами, викладачами, письменниками, закликала  наших студентів-аграріїв не боятися творити та вірити у свої сили, а Сашко Ярмак  наголосив на тому, що поезія, якою б вона не була ‒ професійною чи аматорською, дає людині сили, допомагає зрозуміти себе, розширювати свою душу до розмірів Всесвіту.

Анна Ютченко та Олександр Ярмак подивували учасників заходу жанром відеопоезії. Анна Ютченко розповіла також про НМО «Magnum opus», учасницею якого вона є, зацікавивши усіх присутніх проектом «Люди читають».

Від студентів коледжу виступила студентка другого курсу Софія Татаренко, яка прочитала під музичний супровід свій вірш про кохання.

Залишити відповідь