Здоров’я – безцінне надбання не лише кожної людини, але і всього суспільства. Добре здоров’я, що розумно зберігається і зміцнюється самою людиною, забезпечує їй довге і активне життя.

Організація навчального процесу Аграрно-економічного коледжу ПДАА з дисципліни «Фізичне виховання» та «Фізична культура» проводиться у відповідності Закону України «Про освіту», постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України.

Заняття проводяться не лише для зміцнення здоров’я, всебічного розвитку і спортивного вдосконалення, а й з метою оволодіння навичками фізичної підготовки для майбутньої діяльності молодих фахівців, а також формування потреби в постійних заняттях фізичними вправами і спортом.

Викладачі предметної комісії фізичного виховання працюють над методичною проблемою «Виховання в студентів стійкого інтересу до занять фізичною культурою», адже систематичні заняття фізичними вправами запобігають виникненню хвороб, покращують імунну систему.                                    

При проведенні занять з фізичного виховання використовуються різні форми організації навчально-виховного процесу і обов'язкові заняття з фізичної культури, що проводяться за розкладом, заняття студентів в спеціальній медичній групі та спортивних секціях (волейбол, настільний теніс, міні-футбол, шахи, легка атлетика).

Викладачі комісії

Дука Свiтлана Михайлiвна – голова предметної комiсiї викладачів фізичного виховання та допризовної підготовки

спеціаліст І категорії,

закінчила Полтавський державний педагогічний iнститут ім. В. Г. Короленка у 1999 році, вчитель бiологiї та фiзичного виховання.

Коновал В’ячеслав Михайлович

спеціаліст І категорії, 

закінчив Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка в 1991 році, вчитель біології і хімії. 

Мушегов Микола Аркадiйович

спеціаліст вищої категорії,

закiнчив Удмурдський державний унiверситет iм. 50-рiччя СРСР у 1989 роцi,  вчитель фізичної культури.