ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ! Знай свої трудові права і вмій їх захищати!

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ!

 Порядок відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році.

 Стартувала дитяча оздоровча кампанія 2019 року. Дитячі табори на Полтавщині розпочнуть приймати дітей з початком літніх канікул, а подбати про відпочинок батькам необхідно вже зараз.

Відшкодування вартості путівки відбувається за схемою 30/70 — де 30% від вартості путівки сплачують батьки, а 70% – з бюджету.

Цього року, як і минулого, приймати дітей на Полтавщині готові 27 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Для відшкодування частини вартості путівки дитячому оздоровчому закладу, батькам потрібно звернутись до дитячого закладу, отримати від них згоду, потім звернутись в РДА або виконком ОТГ чи міста, залежно від місця проживання, заповнити відповідну форму, додати пакет документів:

  • згода від оздоровчого закладу;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків;
  • довідка з місця проживання.

Орган влади надасть підтвердження відшкодування частини вартості путівки.

Якщо батьки сплатили повну вартість путівки для оздоровлення дитини в дитячому таборі, вони все одно можуть звернутися до органів владних повноважень, щоб отримати відшкодування. Але зробити це треба не пізніше, як за 5 днів до закінчення перебування дитини в оздоровчому закладі.

Таким чином, вартість путівки здешевлюється до 2 прожиткових мінімумів на дітей віком від 6 до 18 років , але не більше, ніж 70% вартості путівки. Тобто, майже 4300 грн. – це компенсація з бюджету тому дитячому закладу, де відпочивала дитина.

Необхідна інформація наведена в додатку 6.

За консультацією звертайтеся до Корилюка Івана Михайловича.

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ!