Життєве кредо –  цитую: «Все в наших руках, тому їх не можна опускати» (Коко Шанель), але добавлю «як тяжко б не було».

Лашко Тетяна Богданівна

радник зі студентських питань

Радник зі студентських питань – це особа яка надає консультаційну, організаційну та іншу допомогу органам студентського самоврядування; займається підготовкою документів у паперовому та електронному вигляді СР ВСП АЕФК ПДАУ.

Студентська рада – це креатив, ідея, досягнення, емоції, амбіції  і крім того  велика студентська родина, де тебе завжди підтримають і допоможуть.

Молодість — це час, коли в людини чи не щодня з’являються нові ідеї та плани. А енергія і завзятість до втілення їх у життя вирують. І дуже добре, коли ці ідеї спрямовано на те, щоб зробити студентське життя цікавим і насиченим.

Тому радник зі студентських питань з активною життєвою позицією завжди радий допомогти юній молоді у цьому, запропонувавши дієві інструменти. І саме така співпраця, що  відбувається між студентами Аграрно-економічного фахового коледжу та вищим керівництвом з виховної роботи, приносить плідні здобутки.

 «Молодь – потужний двигун прогресу України». У сучасному світі креативна, енергійна, творча, патріотична особа є потребою для держави, якій потрібно, щоб сучасне покоління стало патріотами, національно свідомими громадянами, які здатні забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі – вийти на рівень європейських країн і тим самим створити краще майбутнє. Саме таких студентів випускає наш другий дім – Аграрно-економічний фаховий коледж.

Саме тому, на сьогоднішній час для студентів, студентського самоврядування необхідний наставник, порадник (окрім куратора, адміністрації коледжу), який допоможе у вирішенні важливих питань!