You are currently viewing Регіональний конкурс «Студент року-2018»

15 травня 2018 року на базі Аграрно-економічного  коледжу Полтавської державної аграрної академії відбулося засідання регіональної ради студентського самоврядування закладів вищої освіти Харківської, Донецької, Луганської та Полтавської областей, у рамках якого проведено конкурс «Студент року-2018».

Гостям свята у фойє навчального корпусу було організовано фотозону для пам’ятних світлин на згадку про цю подію, а для підняття гарного настрою конкурсантів пригощали міцною кавою та запашним чаєм.

До участі в регіональному конкурсі “Студент року - 2018” було допущено тринадцять аграрних закладів вищої освіти Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської областей, які представили оргкомітету свої матеріали. Всі матеріали оформлені згідно рекомендацій центрального оргкомітету – Об’єднаної ради студентського самоврядування вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України за підтримки Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» Міністерства освіти і науки України.

Для об’єктивного суддівства конкурсу було обрано журі з числа незалежних представників у складі 5 осіб, а саме:

  • Радочіна Юлія Ігорівна – голова журі, керівник підрозділу з організації виховної роботи Полтавської державної аграрної академії;
  • Павленко Анатолій Олегович - начальник відділу реалізації молодіжної політики Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому;
  • Дейнега Оксана Володимирівнав.о. директора Полтавського міського будинку культури;
  • Дроботенко Олеся Олександрівна – завідувач сектору міжнародної та міжрегіональної співпраці відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської обласної ради;
  • Глазов Олександр Миколайович – депутат полтавської міської ради.

Конкурс проходив в чотири етапи: 

  • жеребкування; 
  • самореклама «Я – гордість України»; 
  • інтелектуальний;
  • «З усіх професій моя - найліпша».

І етап конкурсу. Жеребкування

Цей етап проходив до початку основного конкурсу. За вправністю конкурсанта, швидкістю його мислення та правильною відповіддю визначилося число, під яким учасник був представлений на основних етапах. За результатами жеребкування учасники виступали у такій послідовності:

1.Старовойт Ірина - Лохвицький механіко-технологічний коледж ПДАА

2.Козюпа Тарас - Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА

3.Цимбал Єва - Красноградський аграрно-технічний коледж ім. Ф.Я.Тимошенка

4.Кріль Олександра - Хомутецький  ветеринарно-технологічний коледж ПДАА

5.Пасічник Єлизавета - Хорольський агропромисловий коледж ПДАА

6.Леженін Павло - Коледж переробної та харчової промисловості ХНТУСГ ім. Петра Василенка

7.Афанасьєва Анастасія - ВП Слов’янський технікум ЛНАУ

8.Попова Анастасія - Липковатівський  аграрний коледж

9.Пономарьов Владислав - Вовчанський технікум ХНТУСГ ім. Петра Василенка

10.Моісеєва Наталія - Коледж управління, економіки і права ПДАА

11.Полянський Володимир - ВП Старобільський технікум ЛНАУ

12.Бричка Анастасія - Березоворудський аграр-ний коледж ПДАА

13.Мараховський Олександр - ВП Костянтинівський технікум ЛНАУ

ІІ етап конкурсу. Самореклама «Я – гордість України»

Кожен учасник за п’ять хвилин цікаво і змістовно презентував себе. Результат конкурсу оцінювався за п’ятибальною системою.

 ІІІ етап конкурсу. Інтелектуальний

Для проведення конкурсу було підготовлено 14 категорій знань. Кожна з них налічувала 10 запитань, на які потрібно було дати коротку швидку відповідь. Після кожної відповіді ведучий робив висновок – «так» чи «ні» і оголошував правильну відповідь. Правильна відповідь учасника на одне запитання - 1 бал.

Конкурсант мав право обрати одну з 14 категорій знань: історія України, математика, інформатика, астрономія, хімія, українська мова, література, у світі рослин, у світі тварин, правознавство, екологія, спорт, музика, секрет.

 IV етап конкурсу. «З усіх професій моя - найліпша»

За п’ять хвилин учасник висвітлював тему конкурсного етапу – своє бачення розвитку в професії та перспективи самореалізації. Допускалось використання мультимедійних презентацій, фотоматеріалів.

Після остаточного підрахунку членами оргкомітету кількості балів учасників, переможцем регіонального інтелектуального конкурсу “Студент року 2018”, серед закладів вищої освіти Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської областей, став Козюпа Тарас – студент Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної академії, який набрав найбільшу кількість балів за сумою всіх проведених конкурсних етапів.

Підсумкові результати регіонального конкурсу “Студент року 2018” серед закладів вищої освіти Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської областей наведено в таблиці 2.

 Таблиця 2.(Файл Microsoft Excel Лист.2)

Всі етапи змагань були дуже вдало доповнені номерами художньої самодіяльності творчих колективів Аграрно-економічного коледжу ПДАА– піснями у виконанні дуету «Кришталь» та вокального ансамблю «Барвінок» (художній керівник Яна Супрун); танцювального колективу «Барви Полтавщини» (хореограф Юлія Макаренко).

Вів конкурсну програму Шабельник Сергій.

Кононенко Наталія – викладач.

Студент року – 2018!

Студент року – 2018!

Залишити відповідь