You are currently viewing Стежками історії земельних відносин Полтавщини

Вивчення історії земельних відносин завжди викликає неабияке захоплення та велику кількість цікавих запитань у студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»,  адже завжди цікаво знати історію обраної професії…

Саме тому 24 вересня 2020 року, в рамках вивчення даної дисципліни, студенти 2-го курсу на чолі з викладачем  Максименко Оксаною Анатоліївною та куратором Соколовою Валентиною Валентинівною  відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського.

 Студенти  відвідали лекцію-екскурсію та розглянули експозицію «Полтавщина в ХІХ-на початку ХХ століття». Матеріали висвітлюють утворення Полтавської губернії, розбудову Полтави як губернського центру, соціально-економічний, політичний та культурний розвиток краю, участь полтавців у російсько-французькій 1812-1814 рр., російсько-японській 1904-1905 рр. та Першій світовій 1914-1918 рр. війнах, першій російській 1905-1907 рр. і Лютневій 1917 р. революціях, діяльність декабристів на Полтавщині, реформи 60-х років ХІХ ст. тощо. Експонуються: чумацька запряжка, завіса для полтавського театру (автор Г. Г. Мясоєдов), одяг, меблі, побутові речі ХІХ-поч.ХХ ст., сільськогосподарські та промислові знаряддя праці тощо.

Студенти особливо детально ознайомилися із історією земельних відносин Полтавщини та Столипінською реформою.

Наприкінці усі подякували завідуючій науково-дослідним експозиційним відділом  музею Барській Ганні Михайлівні за цікаву та змістовну екскурсію.

Залишити відповідь