You are currently viewing Святкуємо День працівника освіти!

3 жовтня 2019 року в Аграрно-економічному коледжі ПДАА відбулося незабутнє свято з нагоди Дня працівника освіти.

Студенти технологічного відділення та Студентська рада зранку підготували для працівників коледжу вітальні мотиваційні листівки та веселу фотосесію, які задали позитивний настрій на весь день!

А ось по справжньому хайпонути вдалося на великій перерві, коли студенти коледжу, під керівництвом хореографа Анни Миколаївни Дмитрієвої, здивували всіх неперевершеним флешмобом. Після запального танцю на викладачів чекав ще один сюрприз – димові шашки, що символізували кольори коледжу та яскравий настрій студентів.

І на завершення дня був довгоочікуваний, святковий концерт! Прекрасна ведуча, випускниця коледжу, Софія Татаренко навчила любити мрійливу, теплу та затишну осінь, а вокальні колективи коледжу, на чолі з художнім керівником – Яною  Вікторівною Назаренко перенесли гостей свята у вир незабутніх мелодій. Справжньою родзинкою стали запрошений зразковий танцювальний колектив «Пірует» та солістка «Skyline Dance School»! Останнім акордом свята було вітальне слово директора Аграрно-економічного коледжу ПДАА, професора Шевнікова Миколи Янаєвича! 

Ось такий насичений день, який приніс усім океан натхнення та щирих посмішок!

P.S. Величезна вдячність працівникам коледжу, які зробили та внесли свій креатив в сьогоднішнє свято! 

ВИ ДОПОМАГАЄТЕ НАМ РОСТИ!

Студентська рада коледжу

Залишити відповідь