You are currently viewing Свято миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. 21 вересня – Міжнародний день миру. 

У Аграрно-економічному коледжі Полтавської державної академії також урочисто відзначили цей день. Студентам коледжу було запропоновано взяти участь у конкурсі стінгазет: першокурсники писали про День Миру та про рідне місто, а старшокурсники готували стіннівки на тему «Щаслива родина – міцна Україна».

Заходи проходили по таких локаціях: у бібліотеці було організовано тематичну виставку «Ми хочемо жити у мирі»; у холі навчального закладу студенти мали змогу долучитися до виготовлення стіни миру АЕК ПДАА, наклеюючи на стенд паперових голубів – символів миру та свої побажання, записані на паперових долоньках. На першому поверсі розташувалася фотозона з символами миру та стінгазетою групи 21 м про міцну родину.

Силами активістів студентського самоврядування Міласенка А., Стешенка В., Лашко Т., Троян Я., Вовченко В., Чернушенко В., Тронька А., Артеменко А.,  студентського фотографа Маляренко О. та звукорежисера Жука Е. під орудою викладача Кононенко Н.О. було організовано усний студентський журнал «Ми бажаємо всім миру».

Студент випускного курсу Стешенко Володимир підготував та провів для першокурсників цікаву вікторину «Полтава – місто, у якому ми навчаємося». На перевах звучали пісні про мир.

У викладачів та студентів був гарний та піднесений настрій. Дякуємо всім за співпрацю!

Кононенко Н. О.

Залишити відповідь