You are currently viewing Тренінг “Впровадження чирлідингу в освітній процес”

Чирлідинг – вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу і видовищних видів спорту. У процесі навчання чирлідингу до змісту навчального матеріалу включаються елементи гімнастики та акробатики, а також рухи з різних видів танцю – джазу, фанку, хіп-хопу, твісту, рок-н-ролу. 

17 лютого 2020 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за підтримки Полтавського відокремленого підрозділу Української федерації учнівського спорту, Полтавського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Федерації чирлідингу та чирспорту України відбувся тренінг “Впровадження чирлідингу в освітній процес”. В ході тренінгу учасники розглянули загальну характеристику засобів чирлідингу у фізичному вихованні школярів та студентів, методику навчання базовим рухам руками, позиції ніг та способи пересування, методику використання чир/чантзакличок, а також вивчали методику чир-стрибків. Були проведенні майстер класи та закріплення матеріалу на практиці.

До складу команди, яка представляла наш навчальний заклад на тренінгу, увійшли: Бурлака Юлія, Джебженяк Ганна, Рябуха Анастасія, Яшина Карина, Куліева Айсу, Нікітченко Марія, Сенкевич Маргарита, Терещенко Ірина, викладачі фізичного виховання Скорікова О.О., Дука С.М Неперевершене свято здоров’я та ентузіазму наповнило всіх учасників щирими емоціями та яскравими враженнями.

 

Залишити відповідь