You are currently viewing Тренінги по створенню курсів дистанційного навчання

   В рамках впровадження Сайту дистанційної освіти АЕФК ПДАА з 5 по 16 жовтня 2020 року відбулися тренінги за участю викладачів циклових комісій на тему: «Створення власного курсу на сайті дистанційної освіти коледжу».
   Сайт дистанційної освіти базується на спеціалізованому веб-середовищі LSM LEARNPRESS (LMS, від англійського – learning management systems), G Suite for Education (пакет хмарних додатків Google для побудови інформаційно-освітньої структури навчального закладу) та на інших програмних продуктах, призначених для реалізації дистанційного навчання.
   Спікерами тренінгу виступили: Губарь Наталія Леонідівна та Сувальська Олена Вікторівна.
   Під час тренінгу педагоги удосконалювали навички з:
• створення власного дистанційного курсу;
• наповнення дистанційного курсу навчальними матеріалами(лекції, практичні, семінарські, лабораторні, тести, завдання);
• розміщення навчального контенту та доступ до нього у коорпоративному Google Диску.
   В результаті тренінгу викладачі розробили власні курси з кожної дисципліни(предмету) та розпочали наповнення їх навчальним контентом.
  Створене віртуальне навчальне середовище ВСП “Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАА”, надає викладачам та студентам широкі можливості щодо застосування сучасних технологій дистанційного навчання, організації інтерактивної взаємодії між викладачами та студентами, а також управління дистанційним навчальним процесом.
   Вагому допомогу у консультуванні викладачів надавали Лотиш Ігор Ігорович, Семенюта Анна Юріївна, Качала Лілія Володмирівна.

Залишити відповідь