You are currently viewing Творчий конкурс «Шевченкові думи»

17 березня 2018 року, з нагоди Дня народження видатного українського письменника Т.Г. Шевченка, відбувся творчий конкурс «Шевченкові думи», де студенти Аграрно–економічного коледжу ПДАА, на чолі з викладачем української мови Глушко Світланою Олександрівною, прийняли активну участь.

Цей захід завдяки Студентській раді м. Полтави, спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, об’єднав  талановиту молодь та дав можливість ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовності.

У змаганні високий рівень акторської майстерності та самовиражатися в ролі продемонструвала студентка групи 21–М Михайлова Анна.

Ніжно і пронизливо намагалася розкрити творчий задум та образ під час читання поезії студентка групи 21–І  Макаренко Леся.

Яскравим був виступ студента групи 21–З Стешенка Володимира, який вразив своєю неповторністю читання поезії «Іван Підкова». Емоційністю, тонким артистизмом та тематично підібраним костюмом, Володимир підкорив усю глядацьку залу. Тому і не дивно, що за підсумками конкурсу II місце посів Стешенко В.

Усі наші учасники отримали подарунки та масу задоволення.

Вітаємо студентів Аграрно-економічного коледжу ПДАА, які з великою шаною і любов’ю декламували високу поезію Великого Кобзаря, а також висловлюємо подяку студентському самоврядуванню за активну підтримку та вболівання!

Залишити відповідь