You are currently viewing Участь студентів у семінарі – тренінгу

04.11.2019 року студенти економічного відділення Аграрно – економічного коледжу ПДАА на чолі з головою студентського самоврядування Міласенко А. взяли участь у семінарі – тренінгу «Соціальне підприємство, як реальна можливість самореалізації молоді».

Даний тренінг здійснювався за підтримки Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА, на виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємства у Полтавській області.

Завданням тренінгу було ознайомити учасників з розвитком соціального підприємства в країнах Європи, визначити переваги соціального підприємства та з можливостями підтримки соціального підприємства в Україні міжнародними партнерами.

Цей захід дозволив студентам опанувати навички критичного мислення, комунікації, формування бізнес – ідей та розробку бізнес – планів, які в майбутньому стануть запорукою їх успіху та професійного зростання.

Учасники семінару отримали сертифікати, що підтверджують проходження тренінгу в рамках проекту «Соціальне підприємство, як реальна можливість самореалізації молоді» та залишились дуже задоволеними участю в заході.

Залишити відповідь