You are currently viewing Участь у роботі НМК зі спеціальностей 206 “Садово-паркове господарство”

25-26 вересня 2019 року на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації зі спеціальностей 206 “Садово-паркове господарство”, 205 “Лісове господарство” та 101 “Екологія”.
Директор коледжу Терновик Віктор Ярославович привітав усіх з початком роботи та представив його учасників, а Зібарєва Ірина Дмитрівна, методист Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти, зосередила увагу на сучасних тенденціях освіти та побажала усім плідної роботи.
У роботі комісії прийняли участь представники з усіх куточків України, а також викладач Аграрно-економічного коледжу ПДАА Максименко О.А.
Учасники наради оглянули базу коледжу, виставку садового інструменту, а також взяли участь у майстер-класі з топіарної стрижки рослин, формуванню Нівакі та створенню флораріуму.
Висловлюємо подяку Науково-методичному центру вищої та фахової передвищої освіти та колективу Мирогощанського аграрного коледжу за можливість співпраці та обміну досвідом.

Залишити відповідь