You are currently viewing Візитка-2019

2 грудня 2019 року у Аграрно-економічному коледжі відбулося традиційне свято молодості, краси і  талантів «Візитка-2019», у підготовці якої брали участь викладачі економічного відділення. Тема цьогорічного конкурсу — «Викладач та  студент — єдиний тренд». Студенти на чолі з кураторами ретельно готувалися до конкурсу, а родзинкою свята став вихід наставників груп на сцену. 

Оцінювала виступи учасників об’єктивна і поважна суддівська колегія:

  1. Голова журі — директор Аграрно-економічного коледжу ПДАА, професор Шевніков Микола Янаєвич.
  2. Заступник директора з навчальної роботи Купченко Сергій Михайлович.
  3. Викладач філологічних дисциплін, куратор групи, що здобули перемогу у конкурсі «Візитка-2018» — Глушко Світлана Олександрівна.
  4. Студент коледжу, радник директора з питань організації студентського життя — Стешенко Володимир.
  5. Переможець та призер численних конкурсів з сучасної хореографії, учасник сольної програми К.Кухар, керівник танцювальної студії «Anna Bell» — Ляхович Євгеній.

Першокурсники заряджали залу своєю невимушеною, веселою поведінкою, креативними образами, драйвовим флешмобом, який вимагає від учасників уміння працювати у команді, вокальними здібностями  та витонченою поезією. 

Усі учасники виступили на високому рівні та були гідні перемоги , проте перше місце, на жаль, лише одне, і суддям довелося зробити цей непростий вибір. Під гучні овації вболівальників були оголошені переможці — група 11–Т (куратор Орихівська О.М.).

По завершенню конкурсу директор коледжу нагородив талановиту молодь грамотами, кубками  та солодкими подарунками. 

Вітаємо наших талановитих першокурсників та бажаємо їм творчих перемог у майбутньому!!! 

Залишити відповідь