You are currently viewing Зустріч через роки

25 лютого 2020 року у Полтавській обласній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського відбувся вечір-спогад «Від Зінькова до Мельборну» з нагоди 115 річниці від Дня народження славетного земляка, письменника, громадського діяча, патріота, поборника незалежності нашої держави Дмитра Ніценка – Нитченка – Чуба (1905 – 1999).

Доля проклала йому шлях аж до далекої Австралії, проте й там його ім’я голосно зазвучало. Він заснував 55 українських шкіл, видавав книги українською мовою, до того ж за свої кошти, популяризував українське слово на різних творчих заходах, вів активну переписку з представниками української творчої інтелігенції по всьому світу. 

До вшанування пам’яті земляка долучилися і студенти групи 21-лд коледжу з разом з куратором Селезень М.В. Захід був пізнавальним, цікавим, пісенно-поетичним, а також дав можливість познайомитися з творчими людьми:  Ганною Антипович (Дениско) – заслуженою журналісткою України, Вірою Кошовою – головою Полтавського обласного відділення Товариства зв’язків з українцями за межами України, із народною артисткою України Наталією Хоменко, ансамблем «Чураївна» та ін.

                                                                         М.В.Селезень

Залишити відповідь