3.11.2015 року у Полтавському краєзнавчому музеї  відбулась літературна зустріч з талановитим поетом нашого краю В.С. Мирним з нагоди відзначення його 80 – річного ювілею. Активними учасниками заходу були студенти Аграрно- економічного коледжу ПДАА, а саме група 21 – З на чолі з їх куратором Глушко С.О. та група 11.

Привітати ювіляра прийшли оцінювачі його творчості – учнівська та студентська молодь, земляки з чорнухівщини, які палко вітали ювіляра, громадські активісти та колеги по перу, ректор ПНПУ Степаненко М.І., працівники відділу культури, бібліотекарі та рідні – онуки Тетяна та Олег Мирні.

Зустріч розпочалася відомостями про життя поета та поезіями, які декламувала ведуча свята кандидат філологічних наук, доцент кафедри культурології та історії Полтавського університету економіки і торгівлі В.В Сарапин.

Квіти і теплі слова вдячності за творчість та з нагоди відзначення ювілею винуватцю святкового зібрання дарували наші студенти та  інші учасники літературної зустрічі. Зустріч вийшла напрочуд цікавою, корисною і душевною.

Залишити відповідь