Звіт про результати проведення тижня української писемності та мови

Протягом 04-09.11.2019 р. було сплановано і проведено навчально-виховну роботу щодо відзначення Дня української писемності та мови. Викладачі української мови та літератури Глушко С.О та Степаненко О.Ю. проявили творчу ініціативу та підготували досить насичену програму, метою якої є:

  • виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси ;
  • виховувати потребу зберігати, як святиню, все те, що пов’язує нас із рідною землею;
  • розвивати мовленнєві здібності та збагачувати словниковий запас  студентів;
  • популяризація української писемності серед студентів.

Розпочався тиждень з перегляду  довгоочікуваної української стрічки “Захар Беркут” за однойменним твором Івана Франка, режисером якої став Ахтем Сеітаблаєв у співпраці з американським колегою Джоном Вином.

06.11.2019 студенти перших курсів долучилися до написання традиційного диктанту національної єдності під гаслом «Грамотний студент –  сучасний тренд».

06.11.2019  написання власного висловлення на тему «Мова є критерієм того, на якому рівні перебуває людська культура» з урахуванням вимог ЗНО(серед студентів I – II курсів).

07.11.2019 відбувся  I етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика (серед студентів I – II курсів).

08.11.2019 проведено мовно – літературний брейн – ринг, який дав можливість перевірити знання,  ерудицію студентів, а для когось це була можливість дізнатися щось нове. У змаганнях взяли участь 2 команди: «Чемпіони» (група 21 І) та «Мовники» (група 21 Лд). За підсумками переможцем стала команда «Мовники».

Яскраві студентські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око та вражають патріотичним матеріалом.

Заходи, проведені упродовж тижня, були цікаві, сприяли розвитку творчої активності, активної життєвої позиції студентів.

Тематичний тиждень закінчився, а любов до рідної мови залишається на все життя.

Залишити відповідь