Гуртожиток знаходиться на балансі ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» за адресою: м. Полтава, вул. Г.Сковороди 18.

Це 4-х поверхова будівля з усіма комунікаціями (світло, газ, вода, за бажанням- мережа інтернет). Гуртожиток коридорного типу за проектом розрахований на 225 ліжко-місць. На поверсі- кухня, туалет, побутова кімната та пральна машина. Душові кімнати- на І поверсі. Кухні обладнані газовими плитами. Кімнати розраховані на 4 особи. У кімнатах є два 2-х ярусних ліжка, шафи, столи, стільці.

До послуг студентів читальна зала та простора хореографічна зала. Всі іногородні студенти, які бажають проживати в гуртожитку, забезпечуються місцем.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТУДЕНТСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК ВСП «АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПДАУ»
УМОВИ ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК
ЗАЯВА НА ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК
АНКЕТА ДЛЯ ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК

Дробиш Олена Степанівна

завідуюча гуртожитком

Тимошенко Ірина Анатоліївна

вихователь, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

Виховна робота в гуртожитку є невід’ємною складовою виховного процесу, який здійснюється в коледжі і відбувається за різними напрямами. Робота зі студентами починається з моменту їх поселення. Приділяється максимальна увага щодо якнайшвидшої їх адаптації до нових умов проживання, дотримання правил внутрішнього розпорядку. В гуртожитку кожен відчуває свою  соціальну значущість. Спрацьовує принцип: «Самі вирішили – самі зробили – самі відповідаємо».

Завідуюча гуртожитком- Дробиш О.С. та вихователь гуртожитку- Тимошенко І.А. творчо працюють в тандемі разом зі Студентською радою, шукаючи нові шляхи та методи належного впливу на молоде покоління. У роботі постійно використовуються різні форми і методи, поєднуються масові, групові форми виховання з індивідуальною роботою.

Велику роль в організації життя в гуртожитку, спрямування його до активної творчої та самостійної діяльності належить Раді гуртожитку,  як органу студентського самоврядування. В організації та проведенні виховних годин, круглих столів та бесід по нагальним питанням, щоденних перевірках санітарного стану кімнат та перевірках присутності мешканців  гуртожитку у нічний час- активну участь приймають члени студентського самоврядування.

Студентська рада вирішує також питання організації студентського дозвілля, сприяють діяльності клубів за інтересами. Для мешканців гуртожитків організовуються різноманітні вечори відпочинку, конкурси на «Кращу кімнату» та «Кращий поверх». Саме тут зароджується товаришування, результатом якого  стає підтримка в дорослому самостійному житті та  збережені про студентські роки найкращі спогади.

Отже, у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» виховна робота в гуртожитку спрямована на формування у молодої людини такої системи цінностей (громадянських, гуманістичних, моральних тощо), яка б не лише допомагала їй протистояти негативним впливам соціального середовища, а й свідомо, активно втілювати в життя власну життєву стратегію.