Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотека- основа цього фундаменту.

Бібліотека Аграрно-економічного коледжу є науковим, навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом, який здійснює бібліотечний та інформаційно-бібліографічний супровід навчально-виховного процесу.

Завдання: забезпечення навчально-виховного процесу необхідними виданнями; повноцінне задоволення інформаційних потреб викладачів та студентів; застосування сучасних інформаційних технологій; удосконалення системи організацій відкритого доступу користувачів до різноманітних джерел інформацій через використання сучасних форм і методів роботи.

Структура: абонемент, читальний зал із комп’ютерною зоною, книгосховище.

Основні функції: здійснення довідково-інформаційного і бібліотечно-бібліографічного обслуговування користувачів, інформування про нові надходження літератури, організація виставки нових надходжень та тематичних виставок до педагогічних нарад, знаменних дат у галузі освіти і культури, днів інформації, проведення оглядів літератури з актуальних питань.

В бібліотеці коледжу користувач має право:

*користуватися друкованими документами з фондів читального залу;

*користуватися каталогами і картотекою;

*одержувати консультації фахівців;

*одержувати бібліотечно – бібліографічні довідки;

*користуватися послугами Інтернет;

*знайомитись з новими надходженнями у бібліотеку;

*знайомитись з періодичними виданнями.

Запрошуємо завітати до нашої бібліотеки!!!

Режим роботи:

понеділок –пятниця  : 8.00-18.00

Вихідні  дні: субота, неділя

Наша адреса:36003, м. Полтава, вулиця Г.Сковороди ,18

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”20″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”1080″ gallery_height=”720″ cycle_effect=”wipe” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Всі фото]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]