Студентські роки більшість вважає чи не найкращими роками в своєму житті. Саме зі студентства кожний стає по-справжньому дорослою людиною.

Поступивши в коледж, ти навіть не задумуєшся хто ж організовує різні студентські заходи, вечірки, тусовки, змагання та інше. Так, це студентське самоврядування!

Що ж таке студентське самоврядування?

Спочатку розглянемо, що таке самоврядування взагалі. Великий тлумачний словник сучасної української мови дає означення –  форма управління, за якого суспільство чи певна організація має право самостійно вирішувати питання внутрішнього керівництва. З цього можна зробити висновок, що студентське самоврядування – це участь студентів в управлінні навчальним закладом. Але у ВСП «Аграрно-економічному фаховому коледжі ПДАУ»  студентська рада – це перш за все велика дружна родина, яка за першим покликом допоможе у вирішенні будь-яких питань та складнощів, готова підтримувати, заохочувати та запалювати серця тих, хто прагне до творчого самовираження, удосконалення себе і створення яскравого світу навколо! Це команда –  команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями. Головне в команді – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільних інтересів. А це головне! Наші студенти – молода кров, креативні і творчі особистості, це майбутнє нашої держави!

Можна багато розповідати про студентську раду із зовні, але краще за все про  діяльність знає саме його склад – студенти-активісти, лідери груп та просто наші найкращі  дівчата та хлопці.