Акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.09010103 «Виробництво і переробка продукції рослинництва»

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001р, №978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах»,  11-13 грудня 2017 року в Аграрно-економічному коледжі Полтавської державної аграрної академії проходить чергова акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.09010103 «Виробництво і переробка продукції рослинництва» у складі експертної комісії: Рожкова Артура Олександровича – професора кафедри рослинництва Харківського національного аграрного університету ім.В.В.Докучаєва, доктора сільськогосподарських наук, професора – голови комісії та Кучерявенко Олени Петрівни – голови циклової комісії технологічних та лісотехнічних дисциплін Відокремленого підрозділу  Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім.О.Майнової».

Вибори директора коледжу

Print Friendly, PDF & Email

7 грудня 2017 р. в актовій залі коледжу відбулася звітно-виборна конференція працівників та студентів навчального закладу по обговоренню та наданню рекомендації щодо обрання за конкурсом кандидатур на заміщення вакантної посади директора Аграрно – економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

В роботі конференції прийняли участь 63 делегати із 73 обраних, а також ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Іванівна Аранчій та начальник відділу кадрів головного ВНЗ Олена Михайлівна Овчарук.

Із звітом про свою роботу в період з грудня 2012р. по грудень 2017р. виступив директор Аграрно-економічного коледжу ПДАА Шевніков М. Я. Делегати високо оцінили підсумки роботи Миколи Янаєвича на займаній посаді та одноголосно ухвалили роботу директора навчального закладу Шевнікова М.Я. вважати задовільною.

Начальник відділу кадрів Полтавської державної аграрної академії Овчарук О.М. проінформувала, що на конкурсну комісію подана лише одна конкурсна справа претендента Шевнікова Миколи Янаєвича. Документи подані вчасно та згідно вимог оголошеного конкурсу.

Претендент на посаду директора Шевніков Микола Янаєвич у своєму виступі запропонував делегатам конференції програму розвитку Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної академії.

Завершальним етапом звітно-виборної конференції працівників та студентів коледжу стало голосування. Більшістю голосів (62 (шести десяти двох) делегатів) конференції схвалена кандидатура Шевнікова Миколи Янаєвича на посаду директора Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Делегати конференції затвердили протоколи лічильної комісії та прийняли рішення про порушення клопотання перед Вченою радою Полтавської державної аграрної академії щодо обрання на посаду директора Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії  Шевнікова Миколи Янаєвича.

Акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03050801 «Фінанси і кредит»

Print Friendly, PDF & Email

Відповідно до п.4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001р., № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах» з 04.12.17 – 06.12.17 р. у Аграрно-економічному коледжі Полтавської державної аграрної академії проходить чергова акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03050801 «Фінанси і кредит» у складі експертної комісії: Мамонтової Наталії Анатоліївни – завідуючої кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія», доктора економічних наук, професора, голови комісії; Мамчур Наталії Олексіївни – голови циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, мовознавства та обліково-фінансових дисциплін філії «Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж» Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», викладача вищої категорії.

Студенти Полтави обрали нового мера

Print Friendly, PDF & Email

4 грудня в приміщенні актової зали Полтавської державної аграрної академії відбулася виборча конференція Студентської ради міста Полтава, під час якої обирали нового студентського голову.

За результатами голосування, перемогу у виборах на посаду голови Студентської ради міста Полтава здобув студент Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії Сергій Шабельник. 

Вітаємо Сергія та бажаємо йому натхнення, творчості, гарної команди та плідної праці на новій посаді!

Page 1 of 3612345...102030...Остання »