Зустрічаємо та святкуємо початок літа

Print Friendly, PDF & Email

1 червня, студенти та викладачі Аграрно-економічного коледжу ПДАА, стали активними учасниками Квесту, присвяченому «Дню Захисту Дітей»! Ігри, питання на логіку, весела та дружня атмосфера були запорукою найцікавішої локації.

Вітаємо нашого директора!

Print Friendly, PDF & Email

   Шановний Миколо Янаєвичу! Колектив Аграрно-економічного коледжу ПДАА щиросердно вітає Вас, мудрого керівника та великодушного наставника студентської молоді, з Днем народження!

     У цей казковий, весняний день прийміть від нас щирі і сердечні побажання міцного здоров’я, радості, миру, безмежного щастя, терпіння й злагоди, душевної краси, святкового настрою, польоту мрій та перемог, прихильності фортуни і здійснення всіх заповітних мрій і бажань!

 

День вишиванки в АЕК ПДАА

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 16 травня, в Україні відзначають День вишиванки. Основна мета свята — збереження українських національних цінностей та їхня популяризація. 

Традиційно, цього дня студенти та викладачі Аграрно-економічного коледжу були святково одягнені в українські вишиті сорочки, чим і продемонстрували красу різних вишивок. 

Студентське самоврядування підготували для студентів цікаву інформацію стосовно свята та різновидів вишивок. Студенти з захопленням слухали, а їх очі випромінювали непідкупні емоції  та незабутні враження.