You are currently viewing 10 вересня – Всесвітній день запобігання суїцидам
  • Запис опубліковано:10.09.2023
Одним із способів розповсюдження інформації про Всесвітній день запобігання самогубствам та виховання свідомості здобувачів освіти щодо цієї проблеми в групі 11ек практичним психологом коледжу Григоренко Н.І. проведена виховна година на тему «Суїцид: як розпізнати небезпеку?».
Виховна година є чудовою можливістю для студентів поговорити про важливість психічного здоров’я, розповісти про ознаки депресії та тривоги, а також навчитися підтримувати один одного.
Самогубство залишається однією з основних причин смерті в усьому світі. Саме суїциди щороку забирають більше життів, а ніж ВІЛ, малярія чи рак грудей, чи, навіть, військові дії і вбивства. Суїцидальні настрої та власне суїцид можуть виникати в людини, яка відчуває сильний душевний або фізичний біль, не може впоратися із ситуацією, що склалася, не має більше сил та бажання жити. Людина, яка має суїцидальні думки, відчуває настільки сильний біль, що не бачить іншого виходу. За даними ВООЗ, самогубство є другою найбільш поширеною причиною смерті серед молодих людей у віці 15-24 років. Студентам були роздані буклети з контактними даними, за якими вони чи їхні знайомі, родичі можуть звернутися за консультацією та кваліфікованою допомогою.
Публікацію підготувала Наталія Григоренко

Залишити відповідь