You are currently viewing 15 травня – Міжнародний день захисту клімату
  • Запис опубліковано:15.05.2023
Щорічно в усьому світі 15 травня відзначається Міжнародний день захисту клімату.
 
Головна мета цього дня полягає в приверненні уваги людства до погіршення кліматичного стану.
 
Збереження клімату – одна з глобальних проблем, які сьогодні стоять перед людством. Зміна погодних умов на планеті, природні катаклізми, глобальне потепління та підвищений вміст озону в атмосферному шарі, а також наявність бойових дій – все це веде до катастрофічного погіршення клімату і, як наслідок – негативно позначається на стані природніх ресурсів та збалансованому розвитку держави.
 

На практичному занятті викладача Вікторії Мельниченко студенти групи 21лд (майбутні ландшафтні дизайнери) познайомилися з рідкісними рослинами, занесеними до Червоної книги України; отримали інформацію про державні заповідники України; вивчили ботаніко-географічні зони України та обговорили наслідки їх зникнення.

Мета заняття – звернути уваги студентів на проблеми зміни клімату та на те, які заходи можна застосувати, щоб покращити його.
Давайте разом оберігати наше майбутнє, свідомо ставитися до способу свого життя, охороняти навколишнє природне середовище, адже збереження клімату в нинішній час є найактуальнішою проблемою, яка залежить від кожного жителя.
 
Публікацію підготувала  Вікторія Мельниченко

Залишити відповідь