You are currently viewing 20 березня – Міжнародний день щастя
  • Запис опубліковано:20.03.2023
20 березняДень весняного рівнодення, день дорівнює ночі і сонце світить однакову кількість часу практично на всій території земної кулі. В ООН це вважають символом рівності всіх жителів планети, символом однакового  права на щастя кожного мешканця Землі.
У 2012 році ООН своєю резолюцією №66/281 проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя. На думку засновників Дня щастя, свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства.
Міжнародний день щастя відзначають практично у всіх країнах світу. Але найактивніше Міжнародний день щастя відзначається в соцмережі. Зазвичай 20 березня інтернет-користувачі відправляють один одному віртуальні листівки, вірші-поздоровлення та інші приємності, здатні зробити їхніх одержувачів трішки щасливішими.
Щасливі люди живуть довше. Дослідники старіння з Інституту Альберта Ейнштейна виявили, що 243 учасники-довгожителі мали позитивне ставлення до життя. Якщо Ви навіть тільки будете усміхатися, нехай на самоті і зовсім без причини, то м’язи подадуть сигнали в мозок, і Вам дійсно буде радісно.
Тож вітаємо всіх студентів та працівників коледжу із цим світлим, радісним та прекрасним днем – з Міжнародним днем щастя! Бажаємо якнайшвидшої  ПЕРЕМОГИ та величезного щастя під мирним українським небом!
Публікацію підготувала Римма Агакерімова

Залишити відповідь