You are currently viewing 23 травня – День Героїв
  • Запис опубліковано:23.05.2023
23 травня – День Героїв – щорічне свято, запроваджене в Україні на честь усіх захисників, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття.
 
Сьогодні Україна переживає тяжкі випробування. Все здригається від гарматних пострілів, кулеметних черг, розривів мін. Знову гинуть  молоді і сильні, вірні та мужні.  Як боляче стискається серце від того, що наша ненькаУкраїна знову у вогні і стражданні… І кожен з нас бажає тільки  одного: щоб над Батьківщиною було мирне небо. Таке безмежне і високе! І щоб кожен міг здійснити свій злет  у мирному часі у мирній професії. Загиблі хлопці віддали свої життя за всіх нас. Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди! Без цього ми просто не зможемо йти далі! Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
 
Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих; принесе волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі; дасть нам цілющої силиВистоїмо і переможемо!
 
Публікацію підготувала Лілія Качала
 

Залишити відповідь