You are currently viewing 3 листопада 2023 року – День ракетних військ і артилерії України
  • Запис опубліковано:03.11.2023

3 листопада 2023 року в Україні відзначається День ракетних військ і артилерії. Це свято є професійним днем для всіх військовослужбовців, які служать у цих родах військ.

На сьогоднішній день ракетні війська і артилерія України є одними з найсучасніших у світі. Вони оснащені широким спектром зброї і техніки, включаючи ракетні комплекси “Точка-У”, “Ураган”, “Смерч” і “Тайфун”, реактивні системи залпового вогню “Град”, “Ураган” і “Смерч”, самохідні гаубиці “Гвоздика”, “Акація” і “Піон”, протитанкові ракетні комплекси “Стугна” і “Корсар”, а також найсучасніше озброєння країн Європи та Америки.

У ході російсько-української війни ракетні війська і артилерія України відіграють вирішальну роль у відбитті російської агресії, завдають значних втрат російським військам і допомагають звільнити українські території. Особливо успішно українські ракетні війська і артилерія застосовуються для знищення російських військ і техніки на передовій, для ураження російських командних пунктів, складів боєприпасів і техніки, а також для ураження важливих об’єктів у тилу противника. Ракетні війська і артилерія здатні завдавати ударів по противнику на відстані до кількох сотень кілометрів, що дозволяє знищувати противника, не піддаючи ризику власні війська. Вони забезпечують вогневе прикриття військ і об’єктів, а також сприяють просуванню військ у наступі, використовуються для знищення повітряних цілей противника, а також для прикриття військ і об’єктів від повітряних ударів, ведення повітряної та протиповітряної оборони.

Військовослужбовці ракетних військ і артилерії України – це високопрофесійні солдати і офіцери, які виконують свій обов’язок із відвагою і самовідданістю. Щоб відповідати сучасним викликам, ракетні війська і артилерія України продовжують розвиватися. Очікується, що вони будуть оснащені більш сучасною зброєю і технікою, включаючи високоточні ракети і безпілотні літальні апарати, буде підвищено підготовку військовослужбовців. Це дозволить українським  військам ефективно протистояти сучасним загрозам і захистити Україну від агресії.

У День ракетних військ і артилерії України висловлюємо щиру вдячність всім військовослужбовцям цих родів військ за їхню самовіддану службу та захист України.

Ваш героїзм і професіоналізм є прикладом для наслідування для всіх українців.

Слава Україні!

Публікацію підготував Петро Климко

Залишити відповідь