You are currently viewing 9 вересня – День фізичної культури та спорту України
  • Запис опубліковано:09.09.2023
Сьогодні в Україні відзначається День фізичної культури та спорту. Свято щорічно припадає на другу суботу вересня.
З нагоди цього дня в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка на факультеті фізичного виховання та спорту відбулася традиційна естафета.
Разом з педагогічним університетом участь у святкових змаганнях та захоплюючих багатством подій заходах взяли і спортсмени нашого коледжу разом з керівником фізичного виховання Павлом Мотрієм.
Було дуже цікаво та динамічно.
Організатори запросили знаменитих олімпійців Полтавщини – боксера Хижняка Олександра – чемпіона світу (2017), чемпіона Європи (2017), чемпіона світу серед молоді (2012), віце-чемпіона літніх Олімпійських ігор 2020, бронзового призера Європейських ігор (2015), призера чемпіонату Європи серед молоді, чемпіона України (2016); заслуженого майстра спорту України; який виступав у напівпрофесійній лізі WSB за команду «Українські отамани», та Лемешка Любомира – українського плавця, учасника Олімпійських ігор 2016 року.
Викладачі педагогічного університету, всі охочі студенти та гості заходу стали учасниками бадьорого фітнес-марафону. Активну фітнес-розминку провели кращі фітнес-тренери Полтавщини.
Також з олімпійцями відбулася прес-конференція. По завершенню заходів було загальне фото на згадку!
Всі учасники отримали велике задоволення, дізналися багато цікавого та зарядилися позитивними емоціями!
Публікацію підготував Павло Мотрій

Залишити відповідь