You are currently viewing Академічна доброчесність – запорука якісної освіти
  • Запис опубліковано:14.12.2023

14 грудня 2023 р. з метою популяризації культури академічної доброчесності на економічному відділенні викладачем Вікторією Рудик було організовано та проведено відкритий діалог на тему: «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти»  зі здобувачами освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок (ОПП Фінанси і кредит).

Вікторія Сергіївна ознайомила здобувачів освіти з основними принципами та фундаментальними цінностями академічної доброчесності та етикою академічних взаємовідносин у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ».

Обговорено також компетентності із академічної доброчесності, що їх має набути здобувач освіти, а саме: самостійно виконувати навчальні завдання, коректно покликатися на джерела інформації у разі запозичення ідей, тверджень, відомостей; діяти у професійних і навчальних ситуаціях із позицій академічної доброчесності та професійної етики.

Саме так виховуємо нашу молодь, здатну здобувати якісну освіту та будувати індивідуальну траєкторію особистісного зростання. Покладаймося лише на власні сили!

Публікацію підготувала Лілія Гладка

Залишити відповідь