You are currently viewing Актуальна профорієнтаційна зустріч
  • Запис опубліковано:08.11.2023

Попри всі негаразди, які переживає наша країна під час війни, життя триває і має тривати далі. Час іде, а це означає, що випускникам коледжу вже незабаром доведеться обирати свій подальший шлях.

08 листопада 2023 року завідувач економічного відділення ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» викладач-методист Лілія Гладка організувала зустріч для здобувачів освіти ОПП «Фінанси і кредит» спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, ОПП «Бухгалтерський облік» спеціальності 071 Облік і оподаткування  з викладачами факультету «Обліку і фінансів» Полтавського державного аграрного університету.

На зустрічі був присутнім також декан факультету – кандидат економічних наук, доцент Олександр Безкровний. Викладач Яна Дроботя провела для студентів цікаву екскурсію мальовничою територією університету, ознайомила зі спеціальностями, які готує факультет, наголосила на перевагах закладу освіти: наявності комфортного гуртожитку, їдальні, бібліотеки, вільного доступу до мережі Інтернет, гуртків художньої самодіяльності, спортивних секцій, можливості пройти практику за кордоном.

В ході зустрічі був проведений Брейн-ринг на знання професійних основ обраної спеціальності, де студенти коледжу показали гарні знання і уміння.

На завершення зустрічі декан факультету Олександр Безкровний зазначив, що основою успіху у будь-якій сфері діяльності є невтомна праця, вдосконалення своїх навичок та розвиток природніх здібностей, та запросив потенційних абітурієнтів на навчання до ПДАУ.

Публікацію підготувала Лілія Гладка

Залишити відповідь