You are currently viewing Активний відпочинок на фізкультурі є важливою складовою здорового та успішного студентського життя
  • Запис опубліковано:13.06.2024

Активний відпочинок є невід’ємною частиною життя кожної людини, а для студентів – це ще й важливий засіб підтримання належного стану здоров’я та працездатності. У сучасному світі, де значна частина часу проводиться молодими людьми за комп’ютером або в аудиторії, особливо важливо знаходити час для фізичної активності. Однією з найефективніших форм активного відпочинку для студентів є заняття з фізичного виховання.

13 червня 2024 року здобувачі освіти групи 11і (ОПП «Бухгалтерський облік» та ОПП «Фінанси і кредит») разом з викладачем фізичного виховання Миколою Мушеговим та куратором групи Ларисою Гаркавою активно завершували навчальний семестр з фізичного виховання. Здобувачі освіти грали у волейбол, бадмінтон, настільний теніс, фризбі тощо.

Змагання були проведені на спортивному майданчику коледжу, бо заняття спортом на свіжому повітрі є чудовим способом для здобувачів освіти відволіктися від навчальних буднів, зміцнити командний дух та насолодитися природою.

Всі учасники також приготували смачну кашу та посмажили ковбаски.

Публікацію підготувала Лариса Гаркава

Залишити відповідь