You are currently viewing Активний відпочинок та оздоровлення
  • Запис опубліковано:27.09.2021

У 1979-му році Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй заснувала міжнародне свято – «Всесвітній день туризму», яке було запропоновано відзначати 27-го вересня. Метою цього свята було не тільки пропаганда туризму, а й широке висвітлення його внеску в економіку як окремих регіонів, так і світового співтовариства в цілому, а також подальший глибокий позитивний розвиток міжнародних зв’язків усіх країн. У незалежній Україні Всесвітній день туризму був додатково закріплений указом Президента України від 21-го вересня 1998-го року № 1047/98 і носить назву «День туризму», відзначається також 27-го вересня.

Студенти групи 21-А технологічного відділення разом з кураторами Мушеговим М. А. та Дукою С. М. з метою заохочення до туристичної активності, формування усвідомленого ставлення до здорового способу життя організували та провели навчальне заняття з теми «Туризм».

День туризму – це свято всіх, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс, на берег річки або озера, а також в інші місця, якими така щедра та  багата наша земля!

Студенти отримали необхідні практичні навички щодо вибору місця та встановлення намету, приготування їжі; ознайомилися з основними типами вогнищ, їх призначенням та способами розведення.

Активний відпочинок, можливість поспілкуватися та розважитися у новій обстановці і відкрити для себе щось нове – ось девіз та ціль таких дуже  корисних та насправді виховних заходів! Рекомендуємо всім!

Залишити відповідь