You are currently viewing Атестація здобувачів фахової передвищої освіти зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • Запис опубліковано:26.06.2024

26 червня 2024 року відбулася атестація здобувачів фахової передвищої освіти зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ».

Цього року в непростих умовах завершили навчання 23 випускники ОПП «Фінанси і кредит». Іспит складався з двох етапів: теоретичного та практичного, що дозволило перевірити як теоретичні знання, так і практичні навички здобувачів освіти. Під час виконання ситуаційних завдань, усних відповідей здобувачі продемонстрували високий рівень фахових знань, що свідчить про готовність випускників до професійної діяльності та подальшого навчання.

Екзаменаційну комісію очолила професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кандидат економічних наук, доцент Полтавського державного аграрного університету Людмила Дорогань-Писаренко, яка відзначила високий рівень підготовки здобувачів освіти.

Всім випускникам було присвоєно кваліфікацію фахового молодшого бакалавра, що є важливим етапом у їхній професійній кар’єрі. Комісія також висловила щирі побажання успіхів на майбутньому професійному шляху й втілення всіх планів і задумів у життя.

Публікацію підготувала Вікторія РУДИК

Залишити відповідь