You are currently viewing Атестація здобувачів освіти ОПП «Землевпорядкування» 2024 рік: лави землевпорядників поповнилися молодими фахівцями.
  • Запис опубліковано:26.06.2024

Будемо успішні разом!

25 та 26 червня 2024 року здобувачі освіти четвертого курсу ОПП «Землевпорядкування» спеціальності 193 Геодезія та землеустрій у кількості 21 чоловік публічно захищали свої дипломні проєкти. Четверо студентів з цього числа здійснювали захист у режимі відеозв’язку, оскільки нині перебувають за кордоном. На захисті був присутній голова екзаменаційної комісії – директор приватного підприємства «АЛАН-ЗЕМ» Олексій Іванович Стороженко. Він відмітив високий рівень підготовки фахових молодших бакалаврів зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. Серед цікавих проєктів можна відзначити роботи Крикун Діани, Ушкварка Віталія, Федорової Наталії, Харіна Микити, Ляпоти Івана.

Під час захисту дипломники продемонстрували достатню самостійність, обрані теми були актуальні. Завідувач економічного відділення Лілія Гладка та голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Валентина Соколова привітали здобувачів освіти випускної групи 41-з із вдалим захистом дипломних проєктів.

Друзі, ми тісно співпрацювали протягом чотирьох навчальних років. Почали вивчення геодезії та інших землевпорядних дисциплін з нуля. Не завжди розрахунки давалися легко, а креслення виходили бездоганними з першого разу. Та ми всі старалися: викладачі – вчити, а ви – навчатися. Спеціальність землевпорядника досить складна. Ми разом достойно пройшли нелегкий, але цікавий шлях. І ось тепер, успішно захистивши дипломні проєкти, ви, дорогі випускники, стали дипломованими фахівцями та розпочинаєте новий етап свого професійного життя. Хтось працюватиме на виробництві, хтось продовжить навчання, вступивши до вишу. Але пам’ятаймо, що всі ми об’єднані єдиною благородною метою – вдосконалення професійної майстерності та набуття нових знань на благо нашої Батьківщини!

Публікацію підготували Валентина Соколова, Наталія Кононенко

Залишити відповідь