You are currently viewing АВТОБІОГРАФІЯ кандидата на посаду Голови Студентської ради ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ»
  • Запис опубліковано:14.09.2023

Я, Кирлик Владислава Юріївна, студентка 3 курсу ВСП «Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАУ», спеціальності «Агрономія» технологічного відділення, групи 31а.

Народилася 16 квітня 2006 року в с. Рунівщина, Полтавського району.
У 2012 році пішла до 1 класу Рунівщинської ЗОШ I-III ступенів, яку успішно закінчила в 2021р. Весь час навчання брала активну участь у громадському житті школи, реалізуючи лідерські якості свого характеру.

У 2021 році вдало склала вступні іспити та була зарахована до складу студентів АЕФКПДАУ. Вступаючи, я розуміла, що важливою ланкою мого життя протягом наступних 4 років буде активна участь у студентському та громадському житті коледжу.

На 2-му році навчання мене обрали старостою групи та головою технологічного відділення коледжу, саме це стало поштовхом до моєї майбутньої діяльності в Студентській раді АЕФК.

За період членства в СР приймала участь в організації та проведенні цілого ряду акцій та заходів у коледжі, відвідувала багато навчань та курсів на міському рівні (День знань, Свято весни, День вишиванки, «Стратегічне обговорення» – діяльність органів студентського самоврядування, інтелектуальний квіз «Світ професій» та ін.).
Моє життєве кредо: «Ніколи не зупинятися на досягнутому, бо життя – це рух, потрібно завжди йти вперед».
Моя головна мета – це розвиток творчих, наукових та інтелектуальних потенціалів талановитих студентів.

Передвиборча програма

Залишити відповідь