You are currently viewing Безбар’єрність – це філософія суспільства без обмежень
  • Запис опубліковано:03.12.2023
До Міжнародного дня людей з інвалідністю 3 грудня здобувачі освіти ВСП «АЕФК ПДАУ» групи 31лд (ОПП Архітектура та будівництво спеціальності 206 Садово-паркове господарство) разом з куратором Іриною Хоніною відвідали ГО”HUMAN” (@human_ngo), де відбулася зустріч з психологом @Elena Krivenko, на якій присутнім нагадали правила спілкування з людьми з особливими потребами та про те, як коректно звертатися до людей з інвалідністю.
 
Прослухали неймовірні розповіді про видатних людей з особливими потребами та про їхні досягнення. Дізналися, що «безбар’єрнісь» – це підхід до формування державної політики для забезпечення безперешкодного доступу всіх груп населення до різних сфер діяльності. Студенти не тільки прослухали чудову лекцію, але й гарно провели час.
 
Метою заходу було нагадування про обов’язок людей виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю. Найбільше, чого потребують такі люди, – це наша увага та розуміння, адже кожен з нас є живою людиною та повноправним членом суспільства.

Залишити відповідь