You are currently viewing Біля витоків аграрної науки
  • Запис опубліковано:13.10.2023

12 жовтня 2023 року студенти другого курсу спеціальності «Агрономія» здійснили екскурсію місцями зародження і організації сільськогосподарської науки, ознайомились із історією Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, що знаходиться за адресою: вул. Шведська, 86, м Полтава, 36014.

Дослідна станція має здобутки світового виміру. В установі плідно працювали всесвітньовідомі вчені: Б.П. Черепахін, А.Є. Зейкевич, І.А. Стебут, А.А. Ізмаїльський, В.В. Докучаєв, М.А. Костичев, С.Ф. Третяков, О.Н. Соколовський, М.І. Вавилов та інші. Діяльність дослідників відображено в експозиціях музею-станції, заснованому в 1978 році. Музей налічує 5964 експонатів на площі 75м2. Там представлена дуже цікава ентомологічна колекція сільськогосподарських шкідників, зібрана в 1907 році М.В. Кордюмовим, а також 4-х метровий моноліт ґрунту дослідного поля, відібраний особисто В.В. Докучаєвим у 1888 році.

Щиро дякуємо завідувачці Музею Кавалір Любові Василівні за проведення змістовної екскурсії, а також кураторам груп 21а та 22-а Юлії Соломон і Дмитру Калашнику за допомогу в організації даного заходу.

Статтю підготувала Алла Цебро

 

Залишити відповідь