You are currently viewing Біологічна вікторина «ЮНИЙ БІОЛОГ»
  • Запис опубліковано:27.03.2024

27 березня 2024 року в ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» для здобувачів освіти спеціальностей 201 Агрономія (ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва») та 206 Садово-паркове господарство (ОПП «Зелене будівництво і садово-паркове господарство») викладачі Таміла Литвиненко та Юлія Соломон провели біологічну вікторину «Юний біолог».

Учасниками змагання були представники груп 11т та 12т: Пічка Євгеній, Величко Костянтин, Новіков Руслан, Жебко Дар’я, Шокало Катерина, Корба Маргарита, Вакарюк Богдан, Гутовський Єгор, Цвєтковська Вікторія, Кацовець Даниіл, Потягаєва Софія, Танько Владислав.

Почесними членами журі, які допомогли визначитися з переможцем, стали викладачі Оксана Орихівська, Лідія Звонар та бібліотекар Марія Кондратюк.

Вікторина складалася з 6 етапів: «Кросворд», «Зашифровані слова», «Ребуси», «Назви прізвище вченого», «Бліц-опитування» та «Хто я?».

Здобувачі освіти із задоволенням взяли участь в вікторині, метою якої було, в першу чергу, активізувати пізнавальний інтерес до вивчення біології, розвивати вміння працювати в команді, згадати деякі біологічні терміни та дізнатись щось нове для себе, а також отримати задоволення від спілкування.

На жаль, остаточно визначити переможців завадила повітряна тривога. Члени журі запропонували вважати переможцями обидві команди.

Дякуємо здобувачам освіти за активну участь у конкурсах та гостям, які до нас завітали.

Публікацію підготували Юлія Соломон та Таміла Литвиненко

Залишити відповідь