You are currently viewing Чекаємо з перемогою!
  • Запис опубліковано:08.01.2024

У відбірковому турі конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2024» 20 грудня 2023 року було представлено 8 робіт 12 викладачів.  За рішенням Конкурсної комісії відбіркового туру та Педагогічної ради ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» (голова Шевніков М. Я., секретар Кононенко Н. О.) до наступного етапу конкурсного відбору, який відбудеться у ДУ «НМЦ ВФПО» у 2024 році, у фінал пройшли СІМ робіт 11 викладачів (у внутрішньому конкурсі методичних розробок ще змагався Калашник Д. А.). Витяг з протоколу засідання конкурсної комісії відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2024» у ВСП «АЕФК ПДАУ» наведено у Додатку 3 до протоколу  №4 від 27 грудня 2023 року засідання педагогічної ради ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ». Наводимо перелік авторських робіт, які змагатимуться за ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСКАР на педагогічній ниві у 2024 році від ВСП «АЕФК ПДАУ».

  1. Ткаченко Т.В., Матвієнко О.В. Звіт-щоденник про проходження виробничої переддипломної практики для здобувачів освіти спеціальності 201 Агрономія. НОМІНАЦІЯ «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти у закладі фахової передвищої освіти».
  2. Климко П.П., Гончар С.І. «Геодезичні прилади. Нівелір Н-05, його будова, перевірки, робота з ним». Навчальний практикум для здобувачів освіти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. НОМІНАЦІЯ «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти у закладі фахової передвищої освіти».
  3. Литвиненко Т.В. «Насінництво і селекція». Робочий зошит для лабораторних і практичних занять з навчальної дисципліни для здобувачів освіти спеціальності 201 Агрономія. НОМІНАЦІЯ «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти у закладі фахової передвищої освіти».
  4. Соломон Ю.В., Цебро А.В. «Плодоовочівництво». Робочий зошит для лабораторних і практичних занять з навчальної дисципліни для здобувачів освіти спеціальності 201.НОМІНАЦІЯ «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти у закладі фахової передвищої освіти».
  5. Галушка В.С. «Гроші і кредит». Робочий зошит для практичних занять з навчальної дисципліни для здобувачів освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок. НОМІНАЦІЯ «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти у закладі фахової передвищої освіти».
  6. Звонар Л.М., Орихівська О.М. Електронний атлас-довідник бур’янів України та заходів боротьби з ними.НОМІНАЦІЯ «Досвід візуалізації навчального матеріалу».
  7. Лотиш І.І. «Комп’ютеризація землевпорядного виробництва». Курс відеолекцій по роботі з програмою ГІС Геопроект для здобувачів освіти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. НОМІНАЦІЯ «Досвід візуалізації навчального матеріалу».

04 січня 2024 року роботи наших колег, оформлені згідно вимог Положення про Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР-2024»,  разом з витягом з протоколу засідання конкурсної комісії відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2024» у ВСП «АЕФК ПДАУ» були надіслані у друкованому вигляді з електронними носіями до ДУ «НМЦ ВФПО». Чекаємо достойних результатів!

Публікацію підготувала Наталія Кононенко

Залишити відповідь